reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 2 Mart 2024 290 Görüntüleme

AK Parti Beykoz’da seçim irtibat bürolarının açılışına devam ediyor

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Örnekköy, Elmalı ve Poyrazköy Mahallesi’nde hizmete giren seçim irtibat bürolarının açılışını yaptı.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Örnekköy, Elmalı ve Poyrazköy Mahallesi’nde hizmete giren seçim irtibat bürolarının açılışını yaptı.AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden sürdürüyor.

Beykoz Teşkilatı, hemşehrilerle irtibatın ve iletişim kolaylaşması için Mahalle İrtibat Büroları’nı faaliyete geçirmeye devam ediyor.Bu kapsamda, Örnekköy, Elmalı ve Poyrazköy Mahallesi’nde hizmete giren irtibat büroları dualar eşliğinde açıldı.

Açılışa, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, SKM Başkanı Hayrettin Yanık, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, mahalle başkanları ve meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.Selamlama konuşmalarının ardından, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Özkan Ayduğan ve Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Program, fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb