reklam reklam reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 14 Nisan 2021 351 Görüntüleme

Beykoz Kulüpler Birliğinden Spor Emekçilerine Ramazan Kolisi Dağıtıldı

Rahmet ve Bereket ayı olarak da bilinen Ramazan Ayı dolayısı ile çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan Kolisi ve Alışveriş Çekleri dağıtılmakta idi.

Rahmet ve Bereket ayı olarak da bilinen Ramazan Ayı dolayısı ile çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan Kolisi ve Alışveriş Çekleri dağıtılmakta idi.Bu kapsamda çalışma yapan kurumlardan birisi de Beykoz Kulüpler Birliği oldu. Asım Özdemir Başkanlığındaki Birlik Mübarek Ramazan Ayı öncesinde kulüpler bazında yapmış olduğu incelemenin ardından belirlenen isimlere Ramazan Kolilerinin dağıtımına başladı.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, ” Beykoz İlçesi Amatör Spor Kulüpleri olarak güzel bir birliktelik sergileyip çeşitli spor kulüpleri, iş adamları ve şahısların vermiş olduğu desteklerle önceden isimlerini belirlediğimiz spor emekçilerine, kolileri dağıtmaya başladık. Bu konuda bizlere yardımcı olup kendisi de çalışmamıza katkıda bulunan Yağmurlar Gıda Sahibi Özkan Aydoğan’a da ayrıca teşekkür ederiz. Gerçekten de manevi atmosferi yükselten bir çalışmaya imza atıldı. Bölüm, bölüm dağıtımlarımız devam edecek. Bu sıkıntılı süreçte az da olsa katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize ” diye konuştu.

Beykoz Kulüpler Birliğinin ilk günkü dağıtım çalışmasına Birlik Başkanı Asım Özdemir, Doç. Dr. Mehmet Yorulmazlar, Mustafa Kaya ve Pehlivan Gündoğdu katıldılar.

Birlik Başkanı Özdemir, Ramazan Kolisi Dağıtım Kampanyalarına destek olanlara teşekkür ettikten sonra bunların isimlerini paylaştı…buna göre yardımda bulunanlara gelince…

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği

Anadoluhisarı İdmanyurdu Spor Kulübü

Beykoz Yenimahalle Spor Kulübü

Gümüşsuyu Spor Kulübü

Çubuklu Spor Kulübü

Akbaba Köyü Spor Kulübü

Çiğdem Spor Kulübü

Kavacık Spor Kulübü

Soğuksu Spor Kulübü

Kaynarca Köyü Spor Kulübü

Cumhuriyet Köyü Spor Kulübü

Boğaziçi 1907 Spor Kulübü

TED İstanbul Spor Kulübü

Beykoz Elmalı Spor Kulübü

Örnekköy Spor Kulübü

Riva Spor Kulübü

Ayhan Özdemir-Cam Dünyası

Mubin Çakmak-Bes Teknoloji

Mustafa Babuz

Recayi Çelik

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb