reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 2 Mart 2024 294 Görüntüleme

DÜNDEN BUGÜNE AK PARTİ BEYKOZ TEŞKİLATI 31 MART ZAFERİ İÇİN OMUZ OMUZA

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Dünden Bugüne Teşkilat Buluşması” Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kaçır’ın katılımıyla gerçekleşti.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Dünden Bugüne Teşkilat Buluşması” Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kaçır’ın katılımıyla gerçekleşti. AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Dünden Bugüne Teşkilat Buluşması” ile teşkilatın kuruluşundan bugüne kadar emek veren isimleri bir araya getirdi.

Buluşmaya, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kaçır da katıldı.Kavacık Yaşam Merkezi’nde gerçekleşen programa Kaçır’ın yanısıra, AK Parti İlçe Başkanı Özkan Ayduğan, Beykoz Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Murat Aydın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ve bugüne kadar teşkilata emek veren üç kademe ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve mahalle başkanları katıldı.Program, Beykoz Teşkilatı’na emek vermiş, millete hizmet yolunda görev almış teşkilat mensuplarının birlik ve beraberliğini pekiştirdi.Kutlu davanın kutlu yolcuları olan teşkilat mensuplarıyla 31 Mart yerel seçimler öncesi hem moral depolandı hem de görüş alışverişinde bulundu. Türkiye’nin, İstanbul’un ve Beykoz’un geleceği için el ele, omuz omuza 31 Mart’ı zaferle taçlandırma sözü verildi.Sohbet ve muhabbetle dolup taşan program, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb