reklam
reklam reklam
Ana Sayfa Genel, Sür Manşet 23 Kasım 2023 342 Görüntüleme

“BEYKOZ KAHVECİSİ” VİZE HAFTASI’NDA KAMPÜSTE

Beykozlu gençlerin gözde buluşma mekânı yerel kahve zinciri “Beykoz Kahvecisi” üniversite öğrencilerine kahve ikramıyla vize haftasına enerji kattı.

Beykozlu gençlerin gözde buluşma mekânı yerel kahve zinciri “Beykoz Kahvecisi” üniversite öğrencilerine kahve ikramıyla vize haftasına enerji kattı. Dünyaca ünlü kahve zincirlerine rakip olan modern konsepti ve leziz kahveleriyle hizmet veren “Beykoz Kahvecisi” kısa sürede gençler arasında popüler oldu.Beykoz Belediyesi’nin lezzet markalarından olan kahveci, üniversitelerdeki ikramlarıyla vize haftasındaki öğrencilere moral ve destek verdi.  Türk-Alman Üniversitesi, Medipol Üniversitesi ve Boğaziçi Üniversitesi kampüsüne uğrayan “Beykoz Kahvecisi” mobil aracı kahve ve kurabiye ikramıyla sınav maratonundaki öğrencileri motive etti.Başkan Aydın Öğrencilere Başarılar Diledi

Beykoz Kahvecisi’nin hafta boyu yaptığı ikramlar öğrencilerden yoğun ilgi ve beğeni gördü. Ders ve sınav aralarında kampüs bahçesine çıkan öğrenciler, sıcak filtre kahve, americano ve espresso içerek enerji topladı.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın da ilçedeki üniversiteleri ziyaret ederek kahve eşliğinde sohbet ettiği öğrencilere başarılar diledi.Yusuf Can/Öğrenci: “Güzel Bir Jest Oldu”

Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü Öğrencisi Yusuf Can: “Okulumuzda çok fazla gördüğümüz bir uygulama değil, zorlu sınav sürecinde benim ve arkadaşlarım için güzel bir jest ve deneyim oldu. Belediyemize teşekkür ediyorum.”Mustafa Topçu/Öğrenci: “Mutlu Olduk”

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü Öğrencisi Mustafa Topçu: “ Bu hafta yoğun bir sınav döneminden geçiyoruz. Öğrencilerin ruhuna hitap eden güzel düşünülmüş bir hizmet. Mutlu olduk. Belediyemize ikramları için teşekkür ediyoruz.”

Boğaziçi Üniversitesi Matematik Bölümü Öğrencisi Ahmet Turan: “Okulumuzun yakınlarında bur tarz yerler yok, ders araları da kısa süreli, mantıklı ve güzel bir uygulama, teşekkür ediyoruz.”

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb