reklam
Ana Sayfa Sür Manşet, Yaşam 21 Şubat 2022 11000 Görüntüleme

Furkan Murat Kaya Vefatının 1. Yıldönümünde Kabri Başında Anıldı

Geçtiğimiz yıl vefat eden Furkan Murat Kaya geniş bir kesimin katılımıyla, Beykoz Anadolukavağı’ndaki kabri başında anıldı.

Geçtiğimiz yıl vefat eden Furkan Murat Kaya geniş bir kesimin katılımıyla, Beykoz Anadolukavağı’ndaki kabri başında anıldı.

Beykoz’da geniş bir kesim tarafından sevilen ve tanınan bir isim olan Furkan Murat Kaya için vefatının 1. Yıldönümünde kabri başında anma programı düzenlendi.Anadolukavağı Kale Arkası Mezarlığı’ndaki anma programına CHP Genel Başkan Yardımcı ve İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve Parti Meclisi Üyesi Sevgi Kılıç gibi üst düzey isimler vardı.

Furkan Murat Kaya için kabri başında Kur’an-ı Kerim okunduktan sonra dualar edildi. Programa katılanlar, kabristanda yapılan duaya hep birlikte ‘amin’ dedi.  Anma programında bazı isimler kısa cümlelerle duygu ve düşüncelerini ifade etti.Sanki onunla birlikte yaşıyoruz

Oldukça üzgün olduğu gözlenen Furkan Murat Kaya’nın babası Doğan Kaya, oğullarının yokluğuna alışamadıklarını ve onu çok özlediklerini ifade ederek, sanki onunla birlikte yaşadıklarını söyledi.

Doğan Kaya, oğlu için yapılan anma programına katılan herkese gönülden teşekkür ettiğini, oğullarının bu denli sevilen bir insan olduğunu görmenin acılarını bir nebze olsun hafiflettiğini kaydetti.

Furkan Murat Kaya için yapılan anma programına, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Ozan Yılmaz, Akbaba Mahalle Muhtarı Yüksel Kılıç, İBB İştirakler Genel Koordinatörü Elif Atayman, İBB Yerel Yönetimler Koordinatörü Bülent Akköse ve Hamide Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Erciyes gibi isimlerde hazır bulundu.Okunan Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından konuklara ikramda bulunuldu.

Vefatından önce, CHP Beykoz Gençlik Kolları Sekreterliği görevini yürüten, aynı zamanda İBB Medya A.Ş. çalışanı olan Furkan Kaya, geçtiğimiz yıl geçirdiği ameliyat sonrası aniden rahatsızlanarak vefat etmişti.

Merhum Furkan Murat Kaya, Paşabahçe Merkez Camii’nde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve üst düzey CHP’li yöneticilerin katılmış olduğu cenaze namazı sonrası ebediyete uğurlanmıştı.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb