reklam reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 28 Mayıs 2023 850 Görüntüleme

Erdoğan Beykoz’da Yaşayan Eski Komşusunu Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz'da düzenlenen mitingde halka hitap ettikten sonra eski komşularından Binnaz Baloğlu'nu evinde ziyaret etti. Burada mahalle sakinleri tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Erdoğan, ziyaret sonrası vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da düzenlenen mitingde halka hitap ettikten sonra eski komşularından Binnaz Baloğlu’nu evinde ziyaret etti. Burada mahalle sakinleri tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Erdoğan, ziyaret sonrası vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2. tur seçim çalışmalarını Beykoz’da tamamladı.

Sahildeki 70 bin kişinin katıldığı miting alanında Beykozlu vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra Beykoz Belediyesi’ni ziyaret etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediye çalışmalarına ilişkin Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’dan bilgi aldı.

Murat Aydın ziyaret sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “İmardan kentsel dönüşüme Cumhurbaşkanımızın desteğiyle Beykoz’umuza değer katacak pek çok adım attık çok şükür.

Bugünkü ziyaretinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çalışmalarımızın geldiği son durumu, gelecek projelerimizi arz ettik.

Yeni dönemde desteğiyle Beykoz’umuz için farklı bir dönem olacak, Türkiye Yüzyılı Beykoz’un da Yüzyılı olacak inşallah.” İfadelerini kullandı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra eski komşularından 85 yaşındaki Binnaz Baloğlu’nu Tokatköy’deki evinde ziyaret etti.Buradaki ziyarete ilişkin bir paylaşımda bulunan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, “Muhabbet, samimiyet, sevgi, vefa… Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz’da eski komşularından 85 yaşındaki Binnaz Baloğlu teyzemizi ziyaret ederek hayır duasına mazhar oldular.” ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb