reklam reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 28 Nisan 2023 749 Görüntüleme

BEYKOZ’DA BİSİKLET VE KANO SEZONU AÇILIYOR

Beykoz’da spor ve enerji dolu “Kış Spor Eğitimleri"nin ardından bahar ve yaz aylarına sağlık ve zindelik katacak bisiklet ve kano sezonu açılıyor.

Beykoz’da spor ve enerji dolu “Kış Spor Eğitimleri”nin ardından bahar ve yaz aylarına sağlık ve zindelik katacak bisiklet ve kano sezonu açılıyor. Beykoz Belediyesi tarafından çocuk ve gençlere 11 branşta verilen kış spor eğitimleri sezonu kapatmaya hazırlanırken “Asgari Kalabalık Bisiklet Turu” ile su sporlarının gözdesi kano, bahar ve yaz aylarına hareket getirecek.Pedalı Çeviren Bisikleti Kapıyor  

İlçede 7’den 70’e bisikleti sevdiren, sağlıklı ve hareketli yaşamın yanı sıra alternatif ulaşımı teşvik etmek amacıyla düzenlenen “Asgari Kalabalık Bisiklet Turu” 30 Nisan 2023 Pazar günü (bu pazar) yeniden başlıyor.Her pazar saat 10:00’da Beykoz Belediyesi önünde buluşacak katılımcılar, hep birlikte Yalıköy’e doğru pedal çevirerek Tarihi Beykoz Çayırı’ndan dönüşle belediye önüne geri gelecek.

“Sağlıklı Yaşam, Kolay Ulaşım” mottosuyla 4 yıldan bu yana düzenlenen buluşmanın heyecanına ortak olan ilçe sakinleri tur sonunda çekilişle bisiklet ve çeşitli sürpriz ödüllere kavuşacak.Kanolar Boğaz’a İniyor

Su Sporları Merkezi’nin gözdesi kano yetişkin ve çocuklara özel gruplarla sezonu açıyor.

Beykozluların yanı sıra tüm şehirden rağbet gören kano, Boğaz’ın mavi sularında spor yapmak isteyenleri yaz boyunca ağırlayacak.Kanoya yeni başlayanlara ilk olarak kürek kullanımı hakkında eğitim verilecek. Ardından katılımcılar cankurtaran ve eğitmenler eşliğinde mavi sulara açılacak.

Boğaz’da manzara eşliğinde alternatif ve eğlenceli bir spor deneyimi yaşamak isteyenlerin Beykoz sahilinde kurulan başlangıç noktasında kayıt yaptırması gerekiyor. 

Yaz Spor Eğitimleri

Okulların kapanmasıyla başlayacak “Yaz Spor Eğitimleri” ise bu yaz da spor ve eğlenceyi bir arada sunacak.

Uzmanlar eşliğinde spor yaparken yeteneklerini geliştiren çocuklar yaşıtlarıyla sosyalleşme imkânı da bulacak.

Kendi yeteneklerine uygun branşlarda başarılı olan katılımcılar spor akademilerine yönlendirilecek.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb