reklam
reklam reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 4 Kasım 2021 842 Görüntüleme

BEYMEZ Yönetimi Parti Gruplarını Ziyaret Etti

Beykoz Meclis Üyeleri Derneği, BEYMEZ Yönetimi, Beykoz Belediye Meclisi’nde parti gruplarını odalarında ziyaret etti.

Beykoz Meclis Üyeleri Derneği, BEYMEZ Yönetimi, Beykoz Belediye Meclisi’nde parti gruplarını odalarında ziyaret etti.

Parti gruplarının ardından Beykoz Vakfı’na da bir ziyaret gerçekleştiren BEYMEZ Yöneticileri gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.AK Parti, CHP ve MHP guruplarına yapılan ziyaretlerde BEYMEZ’in kuruluşundan günümüze kadar gelinen süreç özetlenirken, 2019 Yerel Seçimlerinde Meclis üyesi seçilen isimlerinde derneğe üyelik kayıtları yapıldı.

BEYMEZ Başkanı Erdal Öztürk, derneklerinin Beykoz’un tümünü oluşturduğunu ifade ederek, “Belediye Meclisinde 3 gurup var. Biz BEYMEZ’de tek gurup olarak çalışıyor, partiler üstü bir misyon oluşturup, bunu sürdürebilir kılma çabasındayız” şeklinde konuştu.

CHP Grup Başkan Vekili Aydın Habil ziyaretten çok memnun kaldıklarını, inşallah BEYMEZ’in kalıcı bir zemine hep birlikte oturtmak istediklerini söyledi.MHP Gurup Başkanı ve İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman’da, “MHP olarak ilk kez Meclise girdik ve şimdide BEYMEZ ile tanışmaktan çok mutlu olduk. Çalışmalarınızda bundan sonra inşallah bizde olacağız” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Grup Başkan Vekili Adem Sefer, “ilçe başkanı olarak kuruluş sürecini yaşadığım BEYMEZ’e bugün meclis üyesi olarak üye olmaktan mutluyum. Biz AK Parti olarak istişareye açık bir partiyiz inşallah BEYMEZ ile de istişarelerimizi sürdüreceğiz” dedi.BEYMEZ başkanı ve yönetimi son olarak Beykoz Vakfına nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Karşılıklı temenniler ve çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb