reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 1 Temmuz 2020 794 Görüntüleme

BEYKOZ BELEDİYESPOR’DAN MİLLİ HAMLE

THF ( Türkiye Hentbol Federasyonu ) Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden ve 2019-20 Sezonunu Beşiktaş Aygaz ile aynı puanda giderken Pandemi sürecinde kapatmak zorunda kalan Beykoz Belediyespor 2 Milli oyuncuyu kadrosuna dahil etti.

THF ( Türkiye Hentbol Federasyonu ) Erkekler Hentbol Süper Liginde mücadele eden ve 2019-20 Sezonunu Beşiktaş Aygaz ile aynı puanda giderken Pandemi sürecinde kapatmak zorunda kalan Beykoz Belediyespor 2 Milli oyuncuyu kadrosuna dahil etti.Boğaziçi ekibinde yeni sezonda da şampiyonluk iddiası ile yola çıkılacak. Yeşil-Mavili ekip 2020-21 Sezonu için Türkiye Milli Hentbol Takımı Oyuncularından Cemal Kütahya, Tahir İlkbahar ve Samet Kanberoğlu ile anlaşmaya varırken takımdaki milli sporcu sayısı da artmış oldu. Beykoz Belediyespor Takımında Çağlayan Öztürk ve Ozan Erdoğan Milli Sporculardı. Bir diğer Milli Sporcu olan Gökhan Örnek ise Beykoz Belediyespor’a veda ederken, memleketi İzmir Takımlarından İzmir Büyükşehir Belediyespor ile anlaşmaya varmıştı.

Pandemi sürecinde tamamlanan ligde averaj farkı ile ikinci sırada yer alan Beykoz Belediyespor 2020-21 Sezonunda Türkiye’yi Avrupa Kupalarında temsil edecek takımlardan birisi olmuştu.

Beykoz Belediyespor’da Salim Öztürk Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Yeni Sezonda da takımı geçen sezon da çalıştıran Mesut Ilgın-Akın Yenigün ikilisine teslim etmişti. Boğaziçi Ekibi yaptığı transferlerin yanı sıra kendi altyapısından yetişen bazı sporcularını da A Takım Kadrosuna dahil etmişti.

Yorumlar

reklam
reklam
reklam
Tema Tasarım | AnatoliaWeb