reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 28 Ağustos 2019 345 Görüntüleme

Beykoz Belediyespor Beşiktaş Aygaz’ı bu kez yendi!

THF Erkekler Hentbol Süper Liginin iki İstanbul Temsilcisi olan BJK Aygaz ile Beykoz Belediyespor takımları iki hafta içinde üçüncü randevuya çıktılar. BJK Fulya Tesisleri Ahmet Fetgeri Spor Salonundaki 2 maçın ardından bu kez takımların 3.maç adresi Recep Şahin Köktürk Spor Salonu idi.

THF Erkekler Hentbol Süper Liginin iki İstanbul Temsilcisi olan BJK Aygaz ile Beykoz Belediyespor takımları iki hafta içinde üçüncü randevuya çıktılar. BJK Fulya Tesisleri Ahmet Fetgeri Spor Salonundaki 2 maçın ardından bu kez takımların 3.maç adresi Recep Şahin Köktürk Spor Salonu idi.Önceki iki müsabakasına göre daha derli-toplu bir görüntü çizen Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı karşılaşmadan 28-27 galibiyetle ayrılan taraf oldu. Fulya’daki ilk iki maçı Siyah-Beyazlı ekip 30-26 ve 36-31’lik skorlarla kazanmış idi.

Salon: Recep Şahin Köktürk Spor Salonu

Hakem: Çetin Tiryaki

Beykoz Belediyespor: Yağız ( Mehmet Emre ), Çağlayan Öztürk 4, Ozan Erdoğan 3, Yakup Yaşar Simsar 3, Mikail Yıldırım, Gökhan Örnek 3, Ümit Kırkayak 3, Yuri Babenko 1, Emre Keskin 2, Emre Bakır, Boud Jenah 4, Fatih i Doğukan 4

Antrenör: Mesut Ilgın

BJK Aygaz: Tamer ( Burak ), Gökay 3, Ramazan Döne 4, Tolga Özbahar 1, Mehmet Demirezen, Onur 3, Moustafa Hadj Sadok 5, Marko Lasica 4, Emir 1, Akif 1, Özgür 2, Görkem 3, Ozan Arifoğlu

Antrenör: Müfir Arın

Devre: 15-15

2 Dakika Cezalılar: Marko Lasica, Tolga Özbahar / Doğukan-Emre Bakır

7 Metre Golleri: Ramazan Döne 3, Özgür 1, Görkem 2,Emre Keskin 1Beykoz Belediyespor Takımı karşılaşmaya Kalede Yağız-Gökhan-Yakup Yaşar-Yuri Babenko-Ozan-Ümit ve Boud Jenah yedilisi ile başlarken, konuk Beşiktaş Aygaz ise Kalede Tamer-Ramazan-Onur-Marko Lasica-Ozan Arifoğlu-Göker ve Tolga yedilisi ile başladı.Ev Sahibi takım ilk yarıya başlayan taraf olurken, Gökhan Örnek ile bulduğu gol ile öne geçti. Ardından Cezayirli Oyuncu Boud Jenah ile gelen gol ile fark ikiye çıktı. BJK Aygaz Takımı ilk golünü Onur ile buldu. Beykoz Belediyespor Takımı Ozan Erdoğan ve Ümit Kırkayak ile bulduğu goller ile 4-1 öne geçince BJK Aygaz’dan ilk mola hakkı geldi.Beykoz Belediyespor Takımı maçın başında yakaladığı üstünlüğünü 1-2 gol farkları ile devam ettirirken, BJK Aygaz Takımı 25.Dakikada Lasica ile bulduğu gol ile ilk kez beraberliği yakaladı. Devreye 15-15 beraberlikle girildi. İkinci yarıya her iki takımda bazı oyuncu değişiklikleri ile başladı. BJK Aygaz Özgür ile gelen gol ile maçta 16-15 ile ilk kez öne geçti. Beykoz Belediyespor Kaptanı Ümit Kırkayak yeniden eşitliği sağladı.Beykoz Belediyespor takımı bu bölümde de bir ya da iki gollük üstünlükler ile dakikaları geçerken BJK Aygaz’da Cezayirli Moustafa’nın golleri farkın açılmasına engel oldu. Müsabakanın son bölümlerinde sahneye çıkan Çağlayan Öztürk, Beykoz Belediyespor’un direncini arttıran golleri ile dikkatleri çekti. 55.Dakikada BJK Aygaz Takımında Kaleci Doğukan’ın Beykoz Belediyespor kalesi boş iken yaptığı uzun mesafeli atış yandan auta çıkınca siyah-beyazlılar beraberlik şansını geri tepti. Müsabakada Yakup Yaşar, Görkem, Çağlayan ve Emir’den gelen karşılıklı gollerin ardından son düdük çalarken, tabelada Beykoz Belediyespor’un 28-27 üstünlüğü yazmakta idi.

Yorumlar

reklam
reklam
reklam
Tema Tasarım | AnatoliaWeb