reklam reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 1 Temmuz 2024 502 Görüntüleme

İlkay Yücel: “Bu vahim karardan derhal dönülmesini talep ediyoruz”

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı İlkay Yücel yaptığı basın açıklamasında Köseler ve yönetiminin aldığı son kararları sert bir dille eleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı İlkay Yücel yaptığı basın açıklamasında Köseler ve yönetiminin aldığı son kararları sert bir dille eleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanı İlkay Yücel, Belediye Başkanı Alaattin Köseler’in Beysem’i kapatarak çok sayıda ilçe sakinini mağdur ettiği için sert sözlerle eleştirdi.

Yücel, “31 Mart seçimleri sonrası göreve gelen Sayın Alaattin Köseler ve Beykoz Belediyesi’nin yeni yönetimi, ilk icraatlarıyla Beykoz halkını büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. 4.5 yıl boyunca yaklaşık 30 bin vatandaşımızın faydalandığı kursları kapatarak 150 personel ve 80 eğitmeni işsiz bırakmak, kabul edilemez bir skandaldır. Bu kararı esefle kınıyoruz.” dedi.

Yapılan açıklamaları yeterli ve inandırıcı bulmuyoruz

Köseler ve yönetimini eğitimi baltalayan karanlık zihniyet olarak değerlendirerek, Beykoz’un geleceğini çalmakla itham eden İlkay Yücel, “Seçim öncesi refah ve huzur vaat eden bu yönetim, göreve gelir gelmez verdiği sözleri unutarak halkımızı aldatmıştır. CHP zihniyetinin değişmediği ve halka ihanet ettiği açıkça ortadadır. Sayın Alaattin Köseler’in konuyla ilgili yaptığı açıklamaları yeterli ve inandırıcı bulmuyoruz. Çıkarılan personellere öncelik verilip verilmediğinin de takipçisi olacağız.” diye konuştu.

Beykoz için mücadelemizi sürdüreceğiz

Yücel, şunları kaydetti: “Yeniden Refah Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı olarak, bu vahim karardan derhal dönülmesini talep ediyoruz. Beysem kurslarının hemen faaliyete geçirilmesi, işten çıkarılan tüm personelin geri alınması ve eğitimin kesintisiz devam etmesi zorunludur. Aksi takdirde, Beykoz halkının tüm dinamikleriyle birlikte belediye önünde büyük bir protesto düzenleyeceğimizi ve bu konu hakkında sesimizi daha çok yükselteceğimizi bildiriyoruz. Bu yanlıştan dönülmezse, Beykoz’un refahı ve geleceği için mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Belediye yönetimi bu kararını derhal geri çekmeli ve halkın taleplerine uygun adımlar atmalıdır.”

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb