reklam
reklam reklam
Ana Sayfa Genel, Sür Manşet 9 Şubat 2024 219 Görüntüleme

“BEYKOZ KAHVECİSİ” 3. ŞUBESİNİ ÇAVUŞBAŞI’NDA AÇTI

Beykoz’un dünya kahve devlerine rakip yerel kahve zinciri markası “Beykoz Kahvecisi”, yoğun ilgi üzerine ilçedeki 3. şubesini Çavuşbaşı’nda açtı.

Beykoz’un dünya kahve devlerine rakip yerel kahve zinciri markası “Beykoz Kahvecisi”, yoğun ilgi üzerine ilçedeki 3. şubesini Çavuşbaşı’nda açtı. Beykoz Belediyesi tarafından “5 Yılda 15 Yıllık Hizmet” parolasıyla ilçeye 7/24 yaşayan mekânlar kazandırmak üzere ilki sahilde açılan “Beykoz Kahvecisi”, Kavacık’taki modern ve sıcacık mekânın ardından Çavuşbaşı’nda yeni bir şube daha açtı.

Beykoz Sahili, Kavacık mezarlık arkası ve Çavuşbaşı “Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” şubesiyle büyüyen kahveci, 8 aylık geçmişine rağmen başta gençler olmak üzere her kesimden yoğun ilgi görüyor.Gençlerin Favori Mekânı

Bir birinden leziz kahveleri, zengin tatlı menüsü ve modern atmosferiyle geçen yaz kapılarını açan  sahil şubesi sosyal yaşama canlılık ve mutluluk kattı. Açıldığı ilk günden itibaren kaliteden ve uygun fiyat politikasından ödün vermeyen kahveci “BeykozKart” avantajıyla gençlerin favori mekânları arasında ilk sırada yerini aldı.

Kavacık’ta üniversiteler ve alışveriş caddelerine ev sahipliği yapan merkezi bir loksayonda hizmet veren “Beykoz Kahvecisi” toplantı ve çalışma alanlarıyla gençler ve öğrenciler kadar kısa sürede uzaktan çalışanların da uğrak noktası oldu.

Kavacık Şubesi’nde açık ve kapalı alanlarında, zengin menüsünden seçtiği, sıcak ve soğuk kahve seçenekleri eşliğinde aynı anda bin kişi hizmet alabiliyor.Enfes Kahveler Yaşama Zindelik Katıyor

Çavuşbaşı’nda kısa süre önce hizmete açılan “Beykoz Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu” içinde yer alan  yeni şube ise enfes dünya kahveleriyle spor ve sağlıklı yaşam aktivitelerine zindelik katmak isteyenler ile lezzet tutkunları tarafından da tercih ediliyor.

Beykoz Kahvecisi’nde satışa sunulan dünya kahveleri kaliteli “arabica” kahve çekirdeklerinden özenle kavruluyor, vitrinden ziyaretçilere göz kırpan tatlılar “Beykoz Yemek Üretim Merkezi”nde usta aşçılar tarafından günlük hazırlanıp şubelere servis ediliyor.

Mekânın müdavimi gençler ise kahveciyle ilgili görüşlerini şöyle sıralıyor.Semih Savaş/Öğrenci: “Beykoz Dışına Gitmeye Gerek Kalmadı”

Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencisi Semih Savaş: “Açıldığı ilk günden beri her akşam sahildeyiz. Arkadaşlarla bulaşmak için çok güzel bir mekân. Beykoz Kart’la öğrenciler için çok avantajlı. Beykoz Kahvecisi açılmadan önce ilçe dışına gidiyorduk, artık gerek kalmadı. Beykoz Belediye Başkanımız Murat Aydın’a teşekkür ediyoruz.”Erdem Akkoyuncu/Öğrenci: “Arkadaşlarla Ders Çalışmak İçin Geliyoruz.”

Medipol Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Öğrencisi Erdem Akkoyuncu:  “Arkadaşlarımla vize ve final dönemlerinde ders çalışmak için sık sık Kavacık Şubesi’ne geliyoruz. Büyük ve mütevazı bir mekân. Kahvelerini ve sandviçlerini beğeniyorum ve biz gençler için fiyatları uygun, şubelerin sayısı artarsa daha çok kişi yararlanır, bu güzel hizmetin devamını diliyorum.”Nuray Doğan Öztürk/Ev Hanımı: “Çocuklarımız Spor Yaparken Biz de Kahvemizi Yudumluyoruz”

Ev Hanım Nuray Doğan Öztürk: “Çavuşbaşı’na açılan kapalı yüzme havuzuna oğlumu getiriyorum. Beykoz Kahvecisi’nin açılması çok doğru bir karar olmuş. Kahvesi müthiş, ürünleri beğendim, taze ve leziz. Çocuklarımız spor yaparken biz de kahvemizi yudumluyoruz. Bu güzel tesisi ve kahveciyi hizmete açan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a teşekkür ediyorum.”İstanbul 42 Kodlama Öğrencisi Yasin Kahraman: “LGS sınavına hazırlanan yeğenimle sık sık burada buluşup ders çalışıyoruz. Daha önce ilçede gençlere yönelik mekânların sayısı azdı. Dekorasyondan menüye her şey gençler düşünülerek hazırlanmış. Herkese tavsiye ediyorum.”

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb