reklam
Ana Sayfa Genel, son dakika, Sür Manşet 8 Temmuz 2020 1034 Görüntüleme

Müjde! Kavacık Oto Pazarı, araba.com işbirliğiyle hizmete açıldı

araba.com işbirliğiyle, 12 Temmuz Pazar günü açılışı gerçekleşecek olan Kavacık Oto Pazarı, 14 dönümlük alanda hizmete açılıyor.

araba.com işbirliğiyle, 12 Temmuz Pazar günü açılışı gerçekleşecek olan Kavacık Oto Pazarı, 14 dönümlük alanda hizmete açılıyor.750 – 800 araç kapasiteli Kavacık Oto Pazarı, araba.com işbirliği ve güvencesiyle müşterilerini satış sürecine kadar yalnız bırakmamayı hedefliyor. Açılış gününe özel ilk girişlerin ücretsiz gerçekleşeceği Kavacık Oto Pazarında, araçların arabam.com güvencesiyle direkt olarak satış garantisi bulunuyor.Kavacık oto pazarını araba.com işbirliği ile hayata geçiren Ahmet Özkan, Burçin Molla, Suat Yılmaz güvenceli bir şekilde ticaretini sağlayabileceği bir pazaryeri olduğunu ifade ettiler.araba.com kurucusu Engin Öz, Beykoz Olay Gazetesiyle gerçekleştirdiği söyleşide, Kavacık Oto Pazarının müşterilere sağladığı avantajlarla ilgili bilgi verdi.  “arabam.com işbirliğiyle Kavacık Oto Pazarını 12 Temmuz Pazar günü, tüm müşterilerimize ve tüm esnaflara açıyoruz. Biz 12 Temmuz’da açıyoruz ama online mecralardan iletişim sağladığımız için 5 Temmuz Pazar günü ciddi bir yoğunluk yaşadık ve hem esnaflarımız olsun hem binicilerimiz olsun araçlarını getirdiler. Çok büyük bir yoğunluk sağladık. Girişte, bütün müşterilerimiz ve bütün esnaflarımız ateş ölçerle ateş kontrolünden geçti. Çünkü pandemi sürecinde hijyenik bir ortam sağlamamız gerekiyor. Buna özen gösterdik. Hijyen kurallarına aykırı çalışmalarda bulunmuyoruz. Çok ciddi bir yoğunluktu. Ama asıl açılışımız 12 Temmuz Pazar günüdür.” diye açıklamalarda bulundu.Neden sizi tercih etmeliler?

“Çevre ilçelere baktığımızda, şehir merkezinde olup bu kadar büyük alan olan hiçbir yer yok. Sadece Kartal Pazarı, Anadolu Yakasında hizmet veriyor. Kartal Pazarıyla yetinmeye çalışıyorlardı. Ama biz Kavacık olarak daha merkezi olduğuna inanıyoruz. Ulaşımının kolay olduğuna inanıyoruz. Buradan araçsız gidişinde bile sorun yaşamayacağına inanıyoruz. Bunun için Kavacık Oto Pazarı. 14 dönümlük bir alana sahibiz. Ortalama 750 – 800 araçlık bir kapasitemiz var. Bu artırılabilir durumda. Kavacık Oto Pazarını diğer oto pazarlarından ayıran en büyük özellik, kurumsal bir yapıda araba.com işbirliğiyle destekleniyor. Diğer oto pazarlarında sadece ticari bir al-sat ilişkisi oluyor. Kimse kimseyi tanımıyor. Kimse kimseye güvenmiyor ama araba.com işbirliğiyle daha güvenilir hala getirdiğimiz bir pazar yeri. Kavacık Oto Pazarı, biniciye ya da esnaflara ya da x kişilere, araç ticareti yapmak isteyen kişilere. Tüm bütçelere uygun binek ve hafif ticari yüzlerce araç çeşidi var. Şehir merkezinde geniş alanda güvenle gezinme konforu. Hijyenik tuvaletler. Hijyenik giriş ve çıkışlar. 12 Temmuz Pazar gününe özel ilk giriş ücretsiz olacak, bütün esnaflara ve binicilere. Gördüğümüz kadarıyla büyük katılım var. Esnaflarımız ya da binicilerimiz bir gün önce gündüz saat 11’de araçlarını getirip buraya park edebilirler.”Diğerlerinde olmayan hizmetleriniz neler?

“Farklı hizmetler sunduğumuz platformlar var. Bir satış gerçekleştiğinde burada, yerinde trafik sigortası ve kasko yapabilme imkanı var. Burada, yerinde bireysel kredi girebilme ya da taşıt kredisi girebilme imkanı var. Kimimiz tramer sorgusunun ne olduğunu bilemez. Arabanın ekspertizinin ne olduğunu bilemez. Biz, arabam.com aracılığıyla bütün binicilere kaporta ve boya ekspertizini ücretsiz olarak yapacağız. 12 Temmuz’a kadar motor mekanik ekspertizine giremiyoruz. Çünkü farklı konular, onlar. Hasar sorgulama hizmeti, burada yapabiliyor. Tüm araçlar için; yapılan tüm ticaretler için isteğe bağlı, araba.com güvenceli olarak almış olduğu aracı 3 ay, 5 bin kilometre motor, mekanik ve şanzıman garantisi yaptırabiliyor. Bu hiçbir yerde yok. Esnafın bile veremeyeceği bir hizmettir. Yerinde, oto kuaför ve yıkama hizmetleri verebiliyoruz. Mesela Kavacık Oto Pazarı Pazar günleri kuruluyor. Ama Pazar günleri noter satışı yok. Pazar günü almış olduğu arabayı Pazartesi teslim alacağı vakte kadar, kuaför ve yıkama hizmetini bizden alabilirler.”araba.com, müşterilerine nasıl avantaj sağlıyor?

“Birey ya da esnaf tüm araçlar için gün sonunda araba.com’dan alım garantisi var. Biz, gün içinde ekspertizi yapıyoruz. Fiyat teklifimizi iletiyoruz. Akşam pazardan çıkarken araba.com’un vermiş olduğu fiyat teklifi, kişinin ya da esnafın bütçesine uygun hale gelmiş oluyorsa aynı anda nakit alımla araba.com’a devrini sağlayabiliyoruz. Fiyat anlaşmasını yaptığımızda aracı sonradan detaylı ekspertize gidiyoruz. Herhangi bir sorun çıkmazsa Pazartesi notere gidiyoruz. Noter evrakları çıkıyor. Önce hesabınıza para geliyor. Sonra imzayı atıyorsunuz. Normalde kurumsal yapılarda bunu çok yapamazsınız. Kurumsal yapılarda değişen araba almazlar. Hasarlı araç almazlar. Biz Kavacık Oto Pazarı ve arabam.com işbirliğiyle bunu binicilerimize ve esnaflarımıza sağlıyoruz. Oraya gittiğimde arabamı satamam, düşüncesi oluşmasın. Bizim fiyatımız düşük kaldı ise aracı sertifikalı bir şekilde arabam.com olarak direkt satabiliyoruz. Vermiş olduğumuz güvenceler, garantiler müşterimizin daha hızlı araba satmasını ve mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlar. Bu hizmetleri hiçbir oto pazarı vermiyor. Kapıdan içeri girdiği anda bir müşteri, satış sürecine kadar yalnız bırakmamak hedefimiz.”Ekspertiz hizmetleriniz nasıl olacak?

“12 Temmuz’da belki olmayabilir ama pazarın içinde yerleşik, detaylı bir ekpertiz firması olacak. Buradan alıp dışarıda başka bir ekpertiz yapmasına gerek kalmayacak. araba.com’un ücretsiz olarak yaptığı ekspertizde, motor ekspertizi yok. Ancak 12 Temmuz’dan sonraki süreçte ücretli olarak burada motor ekspertizi yapılabilecek. Ama araba.com’un kaporta ve boya ekpertizi pazar olduğu sürece ücretsiz. Motor ekspertizi istiyorsa müşterimiz, içeride bulunan ekspertiz firmasında ücret karşılığında bu hizmeti alabilir.”ADRES: RÜZGARLIBAHÇE ŞEHİT SİNAN EROĞLU CADDESİ NO:6/2A BEYKOZ /İSTANBUL

İLETİŞİM:  SUAT YILMAZ (0532) 283 57 51

Yorumlar

reklam
reklam
reklam
Tema Tasarım | AnatoliaWeb