reklam reklam
Ana Sayfa Sür Manşet 22 Mayıs 2024 246 Görüntüleme

Beykoz Murat Akdemir Lisesi mezunlarını pilav gününe bekliyor

Beykoz'un eski okullarından Murat Akdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları 26 Mayıs Pazar günü pilav gününde bir araya gelecek.

Beykoz’un eski okullarından Murat Akdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları 26 Mayıs Pazar günü pilav gününde bir araya gelecek.Beykoz’un en eski okullarından ve eski adıyla bilinen Anadoluhisarı Ticaret Lisesi, yeni adıyla Murat Akdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eski mezunları için pilav günü düzenledi.

Öğretmenler ve eski mezun öğrencilerin bir araya gelmesi, geçmişle bugün arasında bağ kurularak anıların yad edilmesi maksadıyla düzenlenen pilav gününe çok sayıda eski mezunun katılması bekleniyor.

Murat Akdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunları pilav günü 26 Mayıs Pazar günü saat 12.30’da gerçekleştirilecek.

Okuldan yapılan duyuruda, “Pilav gününün organizasyonunda emeği geçen etkinlik komitesine maddi ve manevi destekleriyle hep yanımızda olan 1998 mezunumuz Kenan Enci’ye teşekkürlerimizi sunarız. 26 Mayıs Pazar günü saat 12.30’da tüm mezunlarımızı bekliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

 

 

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb