reklam reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 20 Aralık 2022 735 Görüntüleme

DEVA BEYKOZ 16 MAHALLE TEMSİLCİSİNİ BELİRLEDİ

DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı Beykoz’un 16 mahallesinde mahalle temsilcisi atamasını gerçekleştirdi.

DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı Beykoz’un 16 mahallesinde mahalle temsilcisi atamasını gerçekleştirdi.İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen ‘’Yetki Belgesi ve Rozet Takdim Törenine’’ İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki ve Yönetim Kurulu üyeleri katılım sağladı.

Törende atamasını gerçekleştirilen mahalle temsilcilerine yetki belgeleri takdim edilirken, her bir yönetim kurulu üyesi atanan temsilcilere rozetlerini taktı.Törenin ardından konuşan İlçe Başkanı Av. Hikmet Baki;

“Kuruluşumuzu gerçekleştirdiğimiz günden beri Beykoz’da gerek saha çalışmalarında, gerek sivil toplumla ilişkilerde belirli bir mesafe kaydettiğimize inanıyoruz. Tüm bu çalışmalarımıza ek olarak Beykoz’un mahallelerinde de bizi temsil edecek yol arkadaşlarımızı belirlemek için bir süredir çeşitli temaslarda bulunduk. Bugün geldiğimiz noktada 16 mahalle temsilcimizin atanmasına karar vermiş bulunuyoruz. Aramıza katılan mahalle temsilcilerimize başarılar diliyor, Beykoz DEVA ailesinin büyümesine hız kesmeden devam edeceğini belirtmek istiyorum’’ dedi.Atamalar ile ilgili DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığının Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanlığından yapılan açıklama ise şu şekilde;Kamuoyuna saygıyla duyurulur;

DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı olarak, teşkilatlanma çalışmalarımız kapsamında, yapılan görüşme ve değerlendirmeler neticesinde, İlçe Başkanımız Av. Hikmet Baki’nin takdiriyle aşağıda ismi belirtilen 16 mahallede temsilci atalarımız gerçekleştirilmiştir.

Teşkilatlanma çalışmalarımız hızla devam edecek olup, çok yakında ilçemizde bulunan 45 mahallenin tamamında mahalle temsilcilerimizin atamalarını tamamlamış olacağız.

Mahalle temsilcilerimize yeni görevlerinde başarılar diler, teşkilatlanma çalışmalarında emeği geçen tüm Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ederiz.     

ACARLAR MAHALLESİ- EMRE GÜNEY

BAKLACI MAHALLESİ- ALI FUAT HUT

ÇENGELDERE MAHALLESİ- SERHAN KAMBEROĞLU

ÇİFTLİK MAHALLESİ- KADRİYE KARAOĞLU

ÇİĞDEM MAHALLESİ- KAMİL SARIKAYA

ÇUBUKLU MAHALLESİ- SELÇUK İLHAN

GÖRELE MAHALLESİ- GÖKHAN ERDOĞAN

GÖZTEPE MAHALLESİ- KEMAL KAHYA

GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ- KENAN PALA

KANLICA MAHALLESİ- MUSTAFA ÖMER ÜNAL

MAHMUT ŞEVKET PAŞA MAHALLESİ-MUSTAFA SARP

PAŞAMANDIRA MAHALLESİ- ENES TÜRKGENÇ

RÜZGARLIBAHÇE MAHALLESİ- HARUN KAYA

SOĞUKSU MAHALLESİ- AHMET SARIKAYA

YAVUZ SELİM MAHALLESİ- İHSAN ERHAN YAVUZ

YENİMAHALLE- ATAKAN KARA

 

 

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb