reklam
reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 20 Haziran 2021 451 Görüntüleme

İYİ Parti Beykoz’da Esnaf Ziyareti Gerçekleştirdi

İYİ Parti Teşkilatları, Genel Başkan Akşener’in talimatıyla aralarında Beykoz’un da olduğu 39 ilçede eş zamanlı esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

İYİ Parti Teşkilatları, Genel Başkan Akşener’in talimatıyla aralarında Beykoz’un da olduğu 39 ilçede eş zamanlı esnaf ziyareti gerçekleştirdi.Beykoz’da vatandaşların ve esnafın problemlerini dinlemek için sahaya inen Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, GİK Üyesi Rıdvan Uz, İl yöneticileri Uğur Hasan Çebi, Adnan Elönü, Aslı Duru, Emir Abbas Güçlü’ye İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe yöneticileri Beykoz’da iki günlük program yaptı.İYİ Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, kendisine eşlik eden heyetle birlikte, Beykoz İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği etkinlikler kapsamında Beykoz esnafı ile buluştu.Cuma namazı sonrası esnaf ziyaretine başlayan heyet, Tokatköy’de Fatih Gürkan’a ait olan oto bakım servisi açılışına katıldı. Ortaçeşme’den Beykoz’a kadar süren esnaf ziyareti, Bursa vekili Erozan’ın berbere girip tıraş olması, berberde önce şaşkınlık yaşattı. Sonrasında sorunlarla ilgili keyifli sohbetler gerçekleştirildi.İstanbul Body Sporları Sendika Başkanı Yunus Demir’i de ziyaret eden heyet, bir buçuk yıldır kapalı olan spor salonlarının sıkıntılarından bahsetti. Zor günlerden geçtiklerini ve hiçbir çözüm yolu göstermediklerini dile getiren Demir’e, Bursa Milletvekili Erozan; “Spor salonlarının ve sporcuların sıkıntılarını yakından biliyorum. Yıllarca basketbol oynamış birisiyim. Bu sürecin esnaf açısından gerçekten çok kötü yönetilmesi, birçok esnafımızın kepenk kapatmasına sebep oldu. Böyle durumlarda ‘ben bilirim, olur’ dememek gerekliydi. Ama maalesef ki tam tersi oldu. Sonuç ortada esnaf, üreten de tüketen de bitmiş vaziyette… Allah’ın izniyle her şeyi iyi olacak, güzel olacak” dedi.Sağanak yağış bizi engelleyemez!

İYİ PARTİ Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan, İstanbul’un 39 ilçesinde heyetler halinde sahada olduklarını belirterek şöyle devam etti: “Biliyorsunuz Sayın Genel Başkanımız da esnaf esnaf, dükkan dükkan dolaşıyor. Bizler milletimizin dertleriyle dertlenmeyi, sorunlarınıza çözüm bulmayı görev edinmiş bir partiyiz. Beykoz’da da o amaçla bulunuyoruz ve iki günlük bir programla, mümkün olduğu kadar tüm kesimlerle temas etmeye çalışıyoruz. Dışarıda sağanak yağışa rağmen yılmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz.Beykoz’da siyasi iklim değişimi şart olmuş

Görüyoruz ki, Beykoz artık bir siyasi iklim değişimi şart olmuş. Vatandaşımız, yerel yönetimlerden kısa süre içerisinde illallah demiştir. İYİ Parti olarak, liyakat sahibi olan kadrolarımız ile esnafımızın sorunlarını çözeceğiz.”

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb