reklam reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 7 Temmuz 2024 152 Görüntüleme

KANLICASPOR TRANSFERDE TAM GAZ İLERİ!

Beykoz İlçesini İstanbul 1.Amatör Ligde temsi eden Kanlıcaspor takıma transferlerde gün atlamıyor! Boğaziçi ekibi en son İcadiyespor takımında forma giyen Ekrem Kahveci'yi de kadrosuna dahil etti.

Beykoz İlçesini İstanbul 1.Amatör Ligde temsi eden Kanlıcaspor takıma transferlerde gün atlamıyor! Boğaziçi ekibi en son İcadiyespor takımında forma giyen Ekrem Kahveci’yi de kadrosuna dahil etti.

2003 Doğumlu olan Ekrem Kahveci Kırmızı-Beyazlı ekibin Kulüp Merkezinde Kulüp Başkanı Bülent Cem Şişman ile yaptığı görüşmeden anlaşma ile ayrılırken kariyerinde yeni bir sayfa açtığı için mutlu olduğunu ifade etti.

Beykoz Temsilcisinde Başkan Şişman, Teknik Sorumluları Aydın Çaylı’nın kendilerine sunduğu listedeki isimleri kadroya katmaya devam ettiklerini söylerken, ” Orta Saha ve Forvet arkası olarak görev yapabilen Ekrem Kahveci’nin takımıza katkı verecek bir isim olduğunu söyleyebilirim. Her mevkide alternatifli bir kadro kurmak istiyoruz. Her şey Büyük Kanlıcaspor için, bu köklü camiaya bir şampiyonluk sevinci yaşatmak istiyoruz ” diye konuştu.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb