reklam reklam
Ana Sayfa Genel, Sür Manşet 11 Haziran 2024 142 Görüntüleme

Beykoz’da yaşlılara eziyet eden hasta bakıcı tutuklandı

Beykoz Kavacık'taki bir huzurevindeki hasta bakıcının yaşlılara eziyet ettiği görüntülerin yayılmasının ardından emniyet harekete geçti.

Beykoz Kavacık’taki bir huzurevindeki hasta bakıcının yaşlılara eziyet ettiği görüntülerin yayılmasının ardından emniyet harekete geçti.

Kavacık’taki huzurevinde hasta bakıcı olarak çalışan Mehmet Şakir Ö, huzurevinde kalan 3 yaşlıya eziyet etti. O anlara ilişkin görüntülerin sosyal medyada gündem olması üzerine çalışma başlatan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şüpheliyi gözaltına aldı. İfadesinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Cumartesi günü akşam saatlerinde Beykoz Kavacık’taki bir huzurevinde çalışan hasta bakıcı Mehmet Şakir Ö, huzurevinde kalan yaşlılar A. G., İ.Y., ve D.A.Ç,’ye eziyet etti.

O anlara ilişkin görüntüler vatandaşlar tarafından kaydedildi.

Paylaşılan görüntüler üzerine Beykoz İlçe emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı. Yapılan çalışmada huzurevine giden polise ekipleri, mağdur kişilerin ve huzurevi yöneticilerinin ifadesini aldı.

Mehmet Şakir Ö, Kavacık’ta gözaltına aldı. Emniyette ifadesi alınan şüpheli, mala zarar verme ve taksirle yaralanmaya sebep olma suçlarından adliyeye sevk edildi.

Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb