reklam
Ana Sayfa Genel, Sür Manşet 8 Haziran 2024 150 Görüntüleme

Köseler, Beykoz’un Kadim Sorunlarını İmamoğlu’nun Desteği İle Çözecek

Başkan Alaattin Köseler, tarihi Anadoluhisarı’nda düzenlenen Mahalle Buluşmalarının 7’ncisinde, yılların ihmaliyle kökleşen sorunları dinledi. Ulaşımdan aydınlatmaya, çocuk parkından yeni spor alanlarına kadar birçok konuda hizmet sözü verdi. Köseler, “Beykoz’umuzun sıkıntılarını 11 Haziran’da ziyaretimize gelecek İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na aktaracağım” dedi.

Başkan Alaattin Köseler, tarihi Anadoluhisarı’nda düzenlenen Mahalle Buluşmalarının 7’ncisinde, yılların ihmaliyle kökleşen sorunları dinledi.Ulaşımdan aydınlatmaya, çocuk parkından yeni spor alanlarına kadar birçok konuda hizmet sözü verdi. Köseler, “Beykoz’umuzun sıkıntılarını 11 Haziran’da ziyaretimize gelecek İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na aktaracağım” dedi.Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler, yerinde ve şeffaf yönetim anlayışıyla hayata geçirdiği Mahalle Buluşmalarının 7. toplantısında Anadoluhisarı sakinleriyle buluştu.Tarihi kale içindeki müze alanında yapılan toplantıya Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcıları Taner Aksu, Bilgehan Murat Miniç, Müfit Yetkin ile meclis üyeleri, Anadoluhisarı Muhtarı Güzin Merve, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.Anadoluhisarı sakinleri; deniz ulaşımının geliştirilmesi, kulüp binası ve spor tesisi yapılması, tarihi ağaçların korunması, kent konseyi kurulması,  aydınlatma ve sokaklarda güvenliğin sağlanması gibi semtin yıllara dayanan sorunlarını sıraladı. Sakinler, Hükümetin hazırladığı sahipsiz sokak hayvanlarının uyutulması yasa teklifine alternatif de istedi.Köseler: “Sıkıntıları İBB Başkanımızla Paylaşacağım”

Ekibiyle birlikte problemleri dinleyen Başkan Köseler, aktarılan talepleri tek tek kaydetti ve sıkıntıların öncelik sırasıyla çözüme kavuşacağını ifade etti. Projeleri öncelik sırasına göre hayata geçireceklerini aktaran Köseler, “Problemleri birer birer çözeceğiz. Bizim yetki alanımız dışında yer alan konuları da İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile paylaşacağım. Ayın 11’inde, Hisar’la ilgili olan sıkıntıları da kendisiyle yapacağım görüşmede dile getireceğim” diye konuştu.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb