reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 24 Mayıs 2024 215 Görüntüleme

BEYKOZ İSHAKLISPOR’DA AYDIN DURSUN VEDA ETTİ

TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunda 2023-24 Sezonunu Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz İshaklıspor'da sürpriz bir gelişme yaşandı ve Teknik Direktör Aydın Dursun ve ekibi ile karşılıklı anlaşma sonrasında yollar ayrıldı.

TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grubunda 2023-24 Sezonunu Şampiyon olarak tamamlayan Beykoz İshaklıspor’da sürpriz bir gelişme yaşandı ve Teknik Direktör Aydın Dursun ve ekibi ile karşılıklı anlaşma sonrasında yollar ayrıldı.

Geçtiğimiz günlerde Beykoz İlçesi Yerel Medya temsilcileri ile gerçekleşen buluşmada 2024-25 Sezonunda da Aydın Dursun ile çalışma düşüncesini aktaran Kulüp Başkanı Ali Cinel yeni gelişmeyi Kulüp Sosyal Medya Hesaplarından paylaştı ;

“Yönetim Kurulumuz ve Teknik Ekibimiz yapmış olduğu toplantı sonrası karşılıklı olarak yolları ayırma kararı aldı. Şampiyonlukla tamamladığımız bu yolda Teknik Direktörümüz Aydın Dursun, Yardımcı Hocamız Samet Keleş, Kaleci Hocamız Mesut Güneş’e şampiyonluğumuzdaki katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Kariyerlerinde başarılar dileriz.”

Beykoz İshaklıspor Yönetim Kurulu

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb