reklam
reklam reklam
Ana Sayfa Kültür - Sanat, Sür Manşet 16 Ocak 2024 764 Görüntüleme

Bazı Kesimlerin Tepkisini Çeken Kızıl Goncalar Dizisi Beykoz’da Çekilecek

Fox TV’de yayınlanmasıyla bazı kesimlerin tepkisini çeken “Kızıl Goncalar” isimli dizinin bundan böyle Beykoz'da çekileceği açıklandı.

Fox TV’de yayınlanmasıyla bazı kesimlerin tepkisini çeken “Kızıl Goncalar” isimli dizinin bundan böyle Beykoz’da çekileceği açıklandı.

Beykoz Ortaçeşme’de bulunan Deri Kundura Film Platosuna taşınan dizi RTÜK’ten iki haftalık yayın durdurma cezası almıştı.

Öncesinde ise mekânlardan alınan çekim izinlerinin iptal edilmesiyle gündeme gelen dizi çekimlerinde yaşanan süreçle birlikte zorluklar ortaya çıkmıştı.

Dizinin setinin Beykoz Kundura Fabrikası’na taşınmasıyla kriz şimdilik çözüldü. Sanat yönetmeni Erol Taştan ve ekibi tarafından 24 saat aralıksız yürütülen çalışmaları sonucu dekorlarının büyük kısmının inşası 10 gün gibi kısa bir sürede tamamlandığı öğrenildi.

Kızıl Goncalar, seküler bir Atatürkçü olan Levent (Özcan Deniz) ve mutaassıp bir tarikatın içinde yaşayan Meryem’in (Özgü Namal) kaderlerinin kesişmesini konu alırken, inanç ve fikir ayrılıklarına rağmen “evlat” söz konusu olduğunda anneliğin/babalığın birleştirici gücüne dikkat çekiyor.

Dizinin yeni bölümünün 22 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de FOX’ TV’de yayınlanacağı bildirildi.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb