reklam
reklam reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 14 Nisan 2023 332 Görüntüleme

RÜZGARLIBAHÇESPOR KIZLARI 3 PUAN BEKLİYOR

TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi 3.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Rüzgarlıbahçespor'da hafta sonunda, Cumartesi günü oynanacak Yeni Levent Konaklarspor karşılaşmasının hazırlıkları devam etti.

TFF Kadınlar Futbol 3.Ligi 3.Grubunda Beykoz İlçesini temsil eden Rüzgarlıbahçespor’da hafta sonunda, Cumartesi günü oynanacak Yeni Levent Konaklarspor karşılaşmasının hazırlıkları devam etti.

Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitler Stadında Cumartesi Günü Saat 13.00’de başlayacak karşılaşmaya Beykozlu futbolseverleri özellikle kızları davet eden Kulüp Başkanı Fatma Taşkıranlar maçtan galibiyet beklediklerini ifade etti.Zor şartlar altında şampiyonluk mücadelesi verdiklerine dikkatleri çeken Başkan Taşkıranlar, ” Başladığımız işi kesinlikle yarım bırakmak istemiyoruz. Lige çok iyi bir giriş yapmıştık, ilk iki haftadan galibiyetlere ayrıldık, Vefaspor’un ligden çekilmesi ile oluşan boşluk bize biraz dezavantaj gibi gelse de konsantre kaybı yaşamadan çıkışımıza devam etmek istiyoruz ” şeklinde konuştu.Beykoz Temsilcisinin Teknik Sorumlusu Emre Kocaoğlu ise hafta sonunda karşı karşıya gelecekleri Yeni Levent Konaklarspor’un her ne kadar son sırada yer alsa da yılladır ligde mücadele ettiklerini söyleyip, ” Bu sebeple kesinlikle rakibimizi küçümseme gibi bir durum söz konusu olamaz. Biz Kadınlar Ligine katılan her takıma ve futbolculara saygı duyuyoruz. Tabii ki ortada şampiyonluk beklentimiz de var ve maçı güzel bir futbol ve galibiyetle kapatmak arzusundayız ” diye konuştu.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb