reklam
reklam reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 19 Mart 2023 409 Görüntüleme

AK PARTİLİ GENÇLERDEN ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN YIL DÖNÜMÜNDE FARKINDALIK ÇALIŞMASI!

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle sokağa inerek farkındalık çalışması yaptı.

AK Parti Beykoz Gençlik Kolları 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle sokağa inerek farkındalık çalışması yaptı.AK Parti Beykoz Gençlik Kolları, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümü ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle farkındalık çalışmasına imza attı.Çanakkale Zaferi ve şehitlerini hatırlatmak için sokağa çıkan gençlik kolları, asker üniformaları giyerek Çanakkale ruhunu yeniden yaşattılar.ÇANAKKALE RUHU YENİDEN YAŞATILDI

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam öncülüğünde gençlik kolları mensupları, Beykoz Merkez Cami’de ikindi namazı sonrası vatandaşlara Çanakkale Savaşı’nda askerin tek öğünü olan hoşaf ve ekmek ikram etti. Ellerinde Türk bayraklarıyla esnafı tek tek gezerek duraktaki, trafikteki vatandaşları durduran gençler, Çanakkale Zaferi’nin önemini anlatarak şehit olan askerlerin unutulmamasını istedi.

Gençler, “Bizi tanıdınız mı? Ben Mehmet, kınalı Hasan, Ben şehit Ahmet’in annesi, ben şehit Mustafa’nın eşiyim. Bizi unuttunuz mu? Bizleri unutmayın. Şehitlerimizi unutmayın” sözleriyle Beykozlulara seslendi.

Beykozlular yapılan farkındalık çalışması dolayısıyla gençleri ilgiyle dinleyerek tebrik etti.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb