reklam reklam reklam reklam
Ana Sayfa Genel, Sür Manşet 8 Şubat 2023 520 Görüntüleme

CHP Beykoz Depremzedeler İçin Yardım Kampanyası Başlattı

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası başlayan yardım kampanyalarına Beykoz’dan birçok kurum ve kuruluş destek verdi.CHP Beykoz İlçe Teşkilatı da destek kervanına katıldı. Teşkilat mensupları ihtiyaç listesine yönelik yapmış oldukları çağrı sonrasında ciddi manada desteğe ulaştı. CHP’nin Kavacık’taki ilçe merkezinde toplanan yardım malzemeleri tasnifleme işleminin ardından partililer tarafından kolilere yerleştirildi.Oldukça ciddi miktarda oldukları gözlenen kolilerin içinde ilk etapta ihtiyaç duyulan malzemeler arasında yer alan, battaniye, ısıtıcı, çamaşır, su, bebek bezleri, hijyen kitleri, ayakkabı, nevresim takımı, ilaç ve krem olduğu kaydedildi.

CHP Beykoz Teşkilatı’nın temin ettiği yaklaşık 2 kamyon ihtiyaç malzemesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonuyla deprem bölgesine gönderildi.

Dün ve bugün bunlara ek olarak deprem bölgesine gönderilmek üzere İBB Yenikapı Merkezine 2 seyyar tuvalet, 2 konteynır, 2 adet 70 kVA jeneratör gönderildi.CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, dünyanın en büyük doğal afetiyle karşı karşıya olduğumuzu hatırlatarak, “Dayanışma ruhumuzu zirveye taşımamız gereken günleri yaşıyoruz. Millet olarak son derece üzgünüz, milletimizin başı sağ olsun. Bizde teşkilat olarak ateşe su taşımaya çalışıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Yardımların devam ettiğini ifade eden CHP yetkilileri bugün ve bundan sonraki günlerde de vatandaştan gelen bağışların İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonuyla deprem bölgesine gönderileceğini duyurdular.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb