reklam
reklam reklam
Ana Sayfa Siyaset, Sür Manşet 21 Ocak 2023 943 Görüntüleme

Taşdemir: “Beykoz’da birinci parti olacağız!”

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, yapmış oldukları seçim çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Taşdemir, Beykoz’da birinci parti olacaklarını iddia ederek, Beykoz seçmeninin tercihinin değiştiğini kaydetti.

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, yapmış oldukları seçim çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Taşdemir, Beykoz’da birinci parti olacaklarını iddia ederek, Beykoz seçmeninin tercihinin değiştiğini kaydetti.Son 2 yıldır Beykoz’u sokak sokak, ev ev gezdiklerini, seçmenin yaklaşık % 20’sine ulaştıklarını ve seçime kadar hedeflerinin Beykoz halkının %90’ına ulaşmak olduğunu dile getiren Taşdemir, Beykoz’da şuan birinci parti olduklarını ve bunu korumak için saha çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti. “HER 10 KİŞİDEN 7’Sİ MİLLET İTTİFAKI’NA OY VERECEK”

“Beykoz’da son seçimlerde teşkilat olarak üçüncü partiydik fakat bugün saha çalışmalarımızda çok iyi sonuçlar alıyoruz, seçmenin taleplerini, şikayetlerini birinci ağızdan dinliyor ve çözüm önerilerimizi de bu yönde geliştirmeye devam ediyoruz. Ev ziyaretlerinde ağırlıklı olarak işsizlik, imar, istihdam, uyuşturucu ile mücadele, sağlık gibi sorunlara ürettiğimiz çözümleri anlatıyoruz.” diye konuşan Akif Taşdemir şöyle dedi:“TOKADI YİYECEKLER”

“Eskiden 19 Mayıs’ı, 23 Nisan’ı, 29 Ekim’i alanlarda beraber kutluyorduk. Şimdi ise resmî törenlerde siyasi partiler çelenkleri ayrı ayrı bırakıyor. Geçmişte bu böyle değildi. Bölgede yaşayan insanlarla birlikte çelenk sunuluyordu ve bayramlarımızı kutluyorduk. Toplumu böylesine ayrıştıranlar, ilk seçimde tokadı yine Milletten yiyecekler.

Biz İYİ Partililer olarak İYİ günlerin geleceğine ve bu ucube sistemi inşa eden mimarların siyaset sahnesinden silineceğine inanıyoruz. Çünkü vatandaş hem maddi hem manevi zorluk yaşıyor. Sokakta her 10 kişiden 7’si oyunu Milet İttifakı’na vereceğini vurguluyor. Geçmiş dönemde AKP’ye oy verenlerin de çoğu 2023 seçiminde İYİ Parti’ye oy vereceğini söylüyor.”‘’VATANDAŞI SADAKA KÜLTÜRÜNE MAHKUM ETTİLER’’

Beykozluyu açlık sınırına ittiler, sadaka kültürüne mahkum ettiler. Emekliye sadaka gibi verilen yüzde 30’luk maaş artışı bir de müjdeyle sunuldu. Emeklilerimiz, emekli maaşıyla geçinemiyor. Gecekondu semtlerinde bile ev kiraları 5 bin liraları aşmış durumda, gençlerimiz işsiz, Beykozlu her geçen gün yoksullaşıyor.“HALKIN CEBİ YANIYOR”

2 Yaka İstanbul adlı saha çalışmalarımız kapsamında binlerce haneye ziyaretler gerçekleştirdik ve milletin dertlerine canlı tanıklık ettik, ediyoruz. Beykozlu 8 bin 500 TL olarak belirlenen asgari ücreti yetersiz buluyor, her hanede ortalama bir gencimiz işsiz, haliyle vatandaş artık ‘Ekonominin Patronu’nu sorgulamaya ve eleştirmeye başladı.

Burada özellikle halkın cebi yanıyor, vatandaş “geçen yıl 300 – 500 TL ödediğim doğalgaza bu yıl bin 500 TL veriyorum, asgari ücret isterse 18 bin 500 TL olsun, enflasyon önlenmiyorsa hiç çaresi yok” diyerek bize sitem ediyor.

Halkımızın durumu içler acısı. Üstelik Beykoz’da asgari ücretle çalışan sayısı neredeyse %80 civarında ve emeklilerimizin büyük çoğunluğu asgari ücretin altında maaş alıyor. Asgari ücreti her ne kadar arttırsalar da artık dikiş tutmuyor.” diye konuştu.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb