reklam
reklam
Ana Sayfa Sağlık, Sür Manşet 15 Mart 2022 9002 Görüntüleme

DEVA İstanbul’dan Acil Servis Ziyaretleri

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve İlçe Başkanlıkları 14 Mart’ta devlet hastanelerinin acillerini ziyaret etti.

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve İlçe Başkanlıkları 14 Mart’ta devlet hastanelerinin acillerini ziyaret etti.DEVA Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı ’da 14 Mart 00:00 da Beykoz Devlet Hastanesi acilinde görevli hekim ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek günlerini kutladı.İl Başkanı Dr. Erhan Erol, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında Eyüpsultan Devlet Hastanesi’nin acil servisinde hizmet veren meslektaşlarını ziyaret etti.Saat tam 00:00’ı gösterince acil serviste hasta bakan doktorlara kutlama ziyaretinde bulunan Erol; meslektaşlarının yoğun tempoyla çalıştığı saatlerde hekimlerin özellikle son dönemde yaşadıkları sorunlar üzerine kısa sohbetlerde bulundu.Sağlık çalışanlarına şiddet olaylarının artmasıyla ilgili duyduğu üzüntüyü dile getiren Erol,  “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün kültüründen “varsın giderlerse gitsinler” söylemine gelinen bu noktadan biz DEVA partisi olarak oldukça rahatsızız. Başta bir hekim ve siyasetçi olarak bu olanları büyük bir üzüntü ile takip etmekteyim. Hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız başımızın tacıdır. Onların her zaman yanındayız” dedi.Erol, doktorlarla hatıra fotoğrafı çekildikten sonra işlerinde kolaylıklar dileyerek yanlarından ayrıldı.

DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı, ilçe Başkanları ve ilçe teşkilatı olarak, Tıp Bayramı ziyaretleri kapsamında 39 İlçede 54 Hastanenin acil servislerini ziyaret etti.

İl Başkanı Dr. Erhan Erol “En kutsal mesleklerden birini icra eden canımızı sağlığımızı emanet ettiğimiz tıp dünyası çalışanlarının sorunlarının bir an önce giderilmesi ve taleplerinin ivedilikle karşılanması için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz” diyerek tıp bayramında DEVA Partisi’nin sağlık mensuplarının yanında olabildiği için çok mutlu olduğunu ifade etti, hastalara da acil şifalar diledi.

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb