reklam
Ana Sayfa Sür Manşet, Yaşam 22 Mayıs 2021 18209 Görüntüleme

AK Parti Meclis Üyesi Babasını Kovid-19’dan Kaybetti

Beykoz Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyesi Kezban Vural, bir süredir tedavi altında olan 56 yaşındaki babası Tahsin Vural'ı yitirdi.

Beykoz Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi Kezban Vural, bir süredir tedavi altında olan 56 yaşındaki babası Tahsin Vural’ı yitirdi.

Tedavi gördüğü hastanede yeni tip koronavirüsüne (Kovid-19) karşı ölüm-kalım savaşı veren baba Vural, daha fazla direnemedi.

Vural, tedavisinden sorumlu olan doktorlarının tüm müdahalelerine rağmen 56 yaşında hayatını kaybetti.Meclis Üyesi Kezban Vural’ın babası Tahsin Vural için düzenlenen cenaze törenine AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Vural ailesinin dostları ve sevenleri katıldı.AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç sosyal medya hesabından yayınladığı taziye mesajında “Beykoz Belediye Meclis Üyemiz Kezban Vural kardeşimizin babası Tahsin Vural’ın vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, Vural ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.” ifadelerini kullandı.Başkan Murat Aydın da “Belediye Meclis Üyemiz Kezban Vural’ın Hakk’a yürüyen babası Tahsin Vural’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, Kezban Hanım’a ve ailesine sabırlar diliyorum.” dedi.

 

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb