reklam
Ana Sayfa Genel, Sür Manşet 9 Ocak 2020 559 Görüntüleme

Peygamber Sevdalıları Vakfı Beykoz Şube’sinden Umre İmkanı

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından düzenlenen Umre ödüllü siyer yarışmasına bu yıl da yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından düzenlenen Umre ödüllü siyer yarışmasına bu yıl da yoğun ilgi gösterilmesi bekleniyor.

Dokuzuncu kez organize edilen, “O’nu O’ku Yaşa” temalı siyer yarışmasına başvurular devam ederken, diğer yandan 2 Şubat’ta yapılacak sınav hazırlıkları da sürdürülüyor.

Peygamber Sevdalıları Vakfı Beykoz Şube Temsilcisi Nasır İslam, “Kaybedeni olmayan yarışmaya gösterilen teveccüh her yıl katlanarak artıyor. Amacımız Toplumun her kesimini Peygamber Efendimiz(sav)’in mesajları ile buluşturarak, örnek hayatının öğrenilmesi ve öğrenilenlerin hayatımızda tatbikini sağlamak ve Allah’ın rızasını kazanmak, toplumda okuma alışkanlığının istenilen düzeyde olmadığı günümüzde; okuyan, düşünen ve okuduklarıyla hayatına yön veren bireylerin yetişmesine vesile olmak” şeklinde konuştu.

Peygamber Sevdalıları Vakfı tarafından, “Onu Oku, Onu Yaşa” sloganıyla Türkiye genelinde düzenlenecek olan Siyer sınav yarışması son kayıt başvuru tarihinin 17 Ocak 2020 olduğunu açıklayan Mehmet Nasır İslam, sınavın 2 Şubat 2020 tarihinde yapılacağını kaydetti.

Sınavda dereceye giren 7 kişiye Umre ödülünün yanı sıra binlerce hediyenin de verileceği yarışmada ayrıca yarışma kaydı esnasında yarışma kitabının arkasındaki barkotlu numarayı girenler arasından yarışma komisyonu tarafından 3 yarışmacı arasında kura ile bir adet cumhuriyet altını, bir adet yarım altın ve bir adet çeyrek altın ödül verilecek.

Yarışmaya katılacak öğrencilere başarılar dileyerek ailelere önemli tavsiyelerde bulunan Nasır İslam, kaybedeni olmayan yarışmaya kayıt yaptırmak için öğrencileri uyardı.

Peygamber Sevdalıları Beykoz Temsilciliği olarak 7 den 70 başta kendimiz ve ailemiz olmak Üzere, tanıdığımız herkesi bu güzel kervana davet ediyoruz” şeklinde konuşan Nasır İslam, bütün Beykoz halkını bu anlamlı sınava davet etti.

Umre ödüllü Siyer Yarışmasına bu linkten başvurabilirisiniz:

http://www.siyersinavi.com/index.php/basvuru-formu/

Beykoz’dan kitap temin noktalarına ulaşabilmek için 0531 325 26 55 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz…

**ÖNEMLİ DUYURU**

2020 Siyer Yarışması için aşağıdaki uyarılara dikkat edilmesini önemle rica ediyoruz:

2020 Siyer Yarışmasına girebilmek için alınan kitabın arkasındaki şifrenin www.siyeryarismasi.com sitesine girilmesi gerekmektedir. Kitabın alınmış olması yarışmaya girmek için yeterli değildir. Bu şekilde kayıt yapmamış olanların şifrelerini ACİLEN siteye girmek suretiyle kayıt yapmaları lazımdır. Siteye kayıt için son başvuru 17 Ocak 2020’dir.

Yorumlar

reklam
reklam
reklam
Tema Tasarım | AnatoliaWeb