reklam
reklam
Ana Sayfa Spor, Sür Manşet 26 Haziran 2019 2122 Görüntüleme

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE ŞEHİTLERİ ANMA TURNUVASI BAŞLADI

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediye Başkanlığı, Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Beykoz Masterler SK ile Beykoz Kulüpler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Turnuvası 4 gruptan 16 takım ile başladı.

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediye Başkanlığı, Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, Beykoz Masterler SK ile Beykoz Kulüpler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitleri Anma Turnuvası 4 gruptan 16 takım ile başladı.Turnuvanın resmi açılış töreni Beykoz Kanlıca Futbol Altyapı Gelişim Merkezi Futbol Sahasında gerçekleşti. Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük ve Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Beykoz Masterler SK ile Dereağzı Masterler arasında oynanan müsabakanın başlama vuruşunu birlikte yaptılar.Beykoz Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük Turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada, “15 Temmuz’u ne bizler unutacağız ne de unutturacağız” şeklinde konuşurken devamında şu ifadelere yer verdi.  “15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti tarihine not düşülen çok önemli bir destan niteliği taşımakta. Verilen onca şehit ve yaralı oldu, ancak Türk Milleti vatanına, bayrağına, toprağına sahip çıkarak bütün dünyaya kendini hatırlattı. İşte bizler de 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında ilki geçen sene düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Masterler Futbol Turnuvasının ikincisini daha da geniş bir katılımla gerçekleştireceğiz. Ben bu anlamlı turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkürlerimi iletmek istiyorum. ”

Müsabakalar Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı,  Beykoz Kanlıca Futbol Altyapı Gelişim Merkezi Futbol Sahası ve Beykoz 1908 Stadında oynandı.

 

Yorumlar

Tema Tasarım | AnatoliaWeb