reklam
Ana Sayfa Genel, son dakika, Sür Manşet 23 Haziran 2018 917 Görüntüleme

Mahmut Gülbasar’ın oğlu erkekliğe ilk adımını attı

Beykoz'un tanınmış isimleri Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar'ın oğlu Necip Selim'in sünnet düğününde bir araya geldi.

Beykoz’un tanınmış isimleri Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar’ın oğlu Necip Selim’in sünnet düğününde bir araya geldi.

Çavuşbaşı Kasrı’nda düzenlenen sünnet düğününe Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç ve eşi Filiz Dilmaç, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve eşi Ayşe Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları, Başkan Danışmanları, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Sinem Demir, Acarlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, Acarlar Wolksvagen’in Sahibi Metin Acar, Albero Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Paksoy, Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Ruhi Özmen ve Erkan Özmen, Meclis Üyeleri, STK temsilcileri, Mahalle Muhtarları, İş adamları, Gülbasar Ailesinin dostları ve aile üyeleri katıldı.

Sünnet töreni nedeniyle heyecanlı oldukları gözlenen Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar ve Şermin Gülbasar oğulları Necip Selim için Çavuşbaşı Kasrı’na akın eden misafirlerini kapıda karşılayarak, katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Sünnet düğünü Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı ve Necip Selim için dualar edildi. Necip Selim ve arkadaşları için her detayın düşünüldüğü sünnet töreninde minik misafirler için palyaçolar da görev yaptı.

Akşam ezanının okunmasının ardından Gülbasar çifti oğulları Necip Selim için pasta kesti. Pastanın kesilmesinin ardından hediye töreni başladı. Necip Selim Gülbasar’a ilk hediyesini Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçenin mülki idare amiri Ahmet Katırcı ile birlikte verdi. Gülbasar ailesini tebrik eden Çelikbilek, daha sonra Necip Selim ile kısa süre sohbet etti.

Hediye töreni sırasında Necip Selim için kurulan tahtın önünde uzun kuyruklar oluştu. Eşi Filiz Dilmaç ile birlikte hediyesini takdim eden AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç’ı Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Engin Ruhi Özmen takip etti.

Hediye töreni için bir yandan kuyruklar oluşmaya devam ederken, diğer yandan konuklara, döner, ayran, pasta ve içeceklerden oluşan akşam yemeği ikram edildi.

Şermin ve Mahmut Gülbasar çifti, oğulları Necip Selim’in sünnet töreni için davetlerini kırmayıp Çavuşbaşı Kasrı’na gelen misafirlerini kapıya kadar uğurlayarak teşekkür etti.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

AB Gönüllü Gençleri Bekliyor

AB Gönüllü Gençleri Bekliyor

reklam
reklam
reklam
Tema Tasarım | AnatoliaWeb